Przejdź do głównej zawartości

NA OKRĄGŁO...

...w ostatnim czasie "zaginęłam w akcji codzienności", stąd moje trochę przydługawe już milczenie.
Zawalona byłam pracą i różnymi obowiązkami, które bardziej lub mniej niespodziewanie na mnie spadły... Ale to, że nie wstawiałam niczego nowego na bloga nie znaczy, że nie koralikowałam.
Karuzela w mojej głowie nie przestaje się kręcić, więc czasami jak mnie dopadło to po nocach siedziałam z szydełkiem, żeby zagłuszyć głód tworzenia :)
Dziś nadrabiając zaległości blogowe pragnę zaprezentować kolczyki i zawieszkę, którą wydziergałam już jakiś czas temu, a które to czekają cierpliwie na swoje pięć minut.
Zestaw ten inspirowany był kolorystyką zaproponowaną w wyzwaniu Szuflady, a tytuł wyzwania brzmi, tak jak tytuł mojego posta "NA OKRĄGŁO", dlatego wydziergany komplecik składa się z trzech kulek. Kuleczki powstały z koralików Toho 11/0, dlatego są dość duże, ale mnie to odpowiada. Kolczyki mają średnicę ok. 20 mm, natomiast zawieszka ok. 28 mm.
Wzór jest mojego autorstwa, a inspirowany jest poprzednimi moimi pracami takimi jak Makowe Pąki, Zebra, czy Lecę w kulki...
Tytuł wyzwania przywodzi na myśl również wspomnienia, ponieważ "... na okrągło" to tytuł mojej pracy dyplomowej...
Jej, kiedy to było??? WIEKI temu ;)












Komentarze

  1. niebo z trawą romans swój wiodą
    piaskiem wanilii okryci jeno

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. trawa muska pocałunkiem niebo, pod piaskiem skrywając rumieniec...
      Pozdrawiam :)

      Usuń
  2. I to jest prawdziwa pasja... Czasu nie ma, ale po nocach kolraliki taszczy na te sznureczki... Pozdrawiam i trzymam kciuki jak zwykle...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To cud, że jeszcze na twarz nie padłam!!!
      Dzięki Aniu :) ja trzymam kciuki za twoje prace konkursowe!!!

      Usuń
  3. Odpowiedzi
    1. Dzięki Monik :) Tobie też życzę powodzenia w konkursach, w których wystawiłaś swoje prace!!!

      Usuń
  4. Ale kolorki do wyzwania dopasowane perfekcyjnie... :)
    Śliczny komplecik. Nic dodać, nic ująć.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  5. Cudne, piękne, przepiękne!!! Jak sie robi takie cudo? Kuleczki? Błagam o tutorial, zwariowałam!!!! Ściskam. Ania

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. DZIĘKUJĘ Aniu!!
      Kuleczki dziergane są na szydełku, formę ich uzyskujemy poprzez dodawanie lub odejmowanie oczek, ale nie ma sprawy, będzie tutorial, lub coś w tym stylu... Tylko błagam o chwilę cierpliwości :)

      Usuń
  6. Świetna praca! Kolczyki naprawdę piękne, tak misternie wykonane :) Dziękuję za udział w wyzwaniu Szuflady!

    OdpowiedzUsuń
  7. Piękne te kulki, nie mogę się napatrzeć, super!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz