Przejdź do głównej zawartości

wzory sznurów szydełkowo-koralikowych

W tym miejscu znajdziesz wzory na sznury szydełkowo-koralikowe.
Klikając w tytuł wzoru, zostaniesz przeniesiony do posta w którym zamieszczam wszystkie istotne informacje dotyczące danego schematu. Piszę tam czy jest to mój wzór, czy też zapożyczony od innego twórcy - w tym przypadku podaję link od strony. Często korzystając z cudzego wzoru lub pomysłu, zmieniam go, dostosowując do swoich potrzeb, wtedy również, z całym szacunkiem dla twórcy, podaję link do pierwowzoru.
Prezentowane tutaj schematy zostały przeze mnie zrealizowane i zaprezentowane na blogu.
Wystarczy kliknąć w tytuł wzoru, aby przejść do posta, w którym znajdziecie więcej informacji.
Kolejność prezentowanych wzorów jest chronologiczna.

Ponieważ trochę się tego nazbierało, wzory będę uzupełniać w miarę możliwości.

Zamieszczając moje projekty, zgadzam się tym samym na wykorzystanie ich przez inne osoby. Pamiętaj jednak o tym, że jest to moja własność intelektualna, dlatego proszę, abyś zawsze podawał/a podlinkowane źródło.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapytaj w komentarzu lub mailowo: pereksobierajska@gmail.comBransoletka: W marokańskim styluBransoletka: BLACK CHIC


Bransoletka: PASTELOWA ŁĄKA


Bransoletka: PODHALE

Bransoletka: GADZINA

Breloczek do kluczy: BRYDŻ
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anioł Karolek zwany Stasiem i gołąb

W zeszłym tygodniu poczyniłam takie oto prototypy statuetek w technice papier mache. Dawno nie tworzyłam w tej metodzie obróbki papieru i zastanawiam się dlaczego??? Przecież bardzo ją lubię... No właśnie, jest tyle technik, które lubię, które mnie wciągają i porywają, że żeby regularnie tworzyć coś w każdej z nich, musiałabym wyznaczyć sobie dni tygodnia, a może raczej miesiąca na każdą ;) Też tak macie??? Niemniej jednak cieszę się, że mogłam znów "pobawić się" w papierze i kleju ;)

A oto anioł Karolek w wersji białej. Swą nazwę zawdzięcza Karolowi Wojtyle, bo to właśnie z tą WIELKĄ postacią wiąże się jego powstanie.Karolek w kolorze ubrany jest w mundurek szkolny. Przez moje dzieci ochrzczony został Stasiem, ponieważ przypomina im kolegę mego syna. Aniołem Stasiem zaopiekowała się już Jagoda i umieściła go w swoim pokoju na parapecie, skąd uśmiecha się do niej i do wszystkich którzy tam wchodzą.  A tak prezentował się gołąb pomalowany farbą podkładową na biało.
Tak pre…

Testuję z Szufladą

Jakiś czas temu spotkało mnie ogromne wyróżnienie ze strony Szuflady, ponieważ zostałam wybrana spośród licznego grona utalentowanych osób do przetestowania owalnych szklanych imitacji kamieni szlachetnych od Coricamo. I choć gonitwa z czasem u mnie trwa nieustannie, to udało mi się wykonać kilka prac w technice makramy, która to stała się oprawą dla tych uroczych kryształków. Wszystkie szkiełka mają wymiar 12x10 mm, dlatego do wykonania poniższych prac użyłam cienkiego sznurka nylonowego (0,7 mm) i koralików Toho 11/0. A oto efekty mojej pracy, piszcie jak Wam się podobają, co myślicie o połączeniu takich szkiełek z makramą.

Jako pierwszą prezentuje gotycką bransoletkę, z kryształkami w kolorze ametystu. Długość wraz z zapięciem: ok.21 cm, szerokość ok. 27 mm.

A tak wyglądają kolczyki w minimalistycznej oprawie ze sznurka i koralików. Myślę, że w takiej wersji kryształki w kolorze rubinu prezentują się niezwykle uroczo. Długośc wraz z biglami 5,6 cm, wielkosc oprawionego szkiełka ok…

Konik na patyku - MINOGA

Pamiętacie Stefana? Stefan jest pierwszym konikiem na patyku, w moim wykonaniu i oczywiście nie ostatnim. Dziś chcę Wam przedstawić Minogę, jego koleżankę, która została uszyta na wyzwanie Szuflady. Minoga jest oczywiście różowa, na życzenie mojej córci, ma fioletową grzywę, ozdobną uzdę wykończoną kwiatuszkami i dzwoneczkami. Głowa konia zamocowana jest na kiju bambusowym, który na dole ma filcowe kopytko, dzięki czemu nie rysuje podłogi. Wykrój narysowałam sama, na podstawie pluszaków Jagody - jak mnie korciło, żeby jednemu czy drugiemu głowę rozpruć, ale obyło się bez rękoczynów i tak oto dziś, po kilku próbach i poprawkach wykroju, prezentuje się Minoga. Dziś kiedy do Jagódki przychodzi koleżanka, obie księżniczki mają swoje rumaki i urządzają wyścigi.