Przejdź do głównej zawartości

wzory sznurów szydełkowo-koralikowych

W tym miejscu znajdziesz wzory na sznury szydełkowo-koralikowe.
Klikając w tytuł wzoru, zostaniesz przeniesiony do posta w którym zamieszczam wszystkie istotne informacje dotyczące danego schematu. Piszę tam czy jest to mój wzór, czy też zapożyczony od innego twórcy - w tym przypadku podaję link od strony. Często korzystając z cudzego wzoru lub pomysłu, zmieniam go, dostosowując do swoich potrzeb, wtedy również, z całym szacunkiem dla twórcy, podaję link do pierwowzoru.
Prezentowane tutaj schematy zostały przeze mnie zrealizowane i zaprezentowane na blogu.
Wystarczy kliknąć w tytuł wzoru, aby przejść do posta, w którym znajdziecie więcej informacji.
Kolejność prezentowanych wzorów jest chronologiczna.

Ponieważ trochę się tego nazbierało, wzory będę uzupełniać w miarę możliwości.

Zamieszczając moje projekty, zgadzam się tym samym na wykorzystanie ich przez inne osoby. Pamiętaj jednak o tym, że jest to moja własność intelektualna, dlatego proszę, abyś zawsze podawał/a podlinkowane źródło.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapytaj w komentarzu lub mailowo: pereksobierajska@gmail.comBransoletka: W marokańskim styluBransoletka: BLACK CHIC


Bransoletka: PASTELOWA ŁĄKA


Bransoletka: PODHALE

Bransoletka: GADZINA

Breloczek do kluczy: BRYDŻ
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anioł Karolek zwany Stasiem i gołąb

W zeszłym tygodniu poczyniłam takie oto prototypy statuetek w technice papier mache. Dawno nie tworzyłam w tej metodzie obróbki papieru i zastanawiam się dlaczego??? Przecież bardzo ją lubię... No właśnie, jest tyle technik, które lubię, które mnie wciągają i porywają, że żeby regularnie tworzyć coś w każdej z nich, musiałabym wyznaczyć sobie dni tygodnia, a może raczej miesiąca na każdą ;) Też tak macie??? Niemniej jednak cieszę się, że mogłam znów "pobawić się" w papierze i kleju ;)

A oto anioł Karolek w wersji białej. Swą nazwę zawdzięcza Karolowi Wojtyle, bo to właśnie z tą WIELKĄ postacią wiąże się jego powstanie.Karolek w kolorze ubrany jest w mundurek szkolny. Przez moje dzieci ochrzczony został Stasiem, ponieważ przypomina im kolegę mego syna. Aniołem Stasiem zaopiekowała się już Jagoda i umieściła go w swoim pokoju na parapecie, skąd uśmiecha się do niej i do wszystkich którzy tam wchodzą.  A tak prezentował się gołąb pomalowany farbą podkładową na biało.
Tak pre…

Testuję z Szufladą

Jakiś czas temu spotkało mnie ogromne wyróżnienie ze strony Szuflady, ponieważ zostałam wybrana spośród licznego grona utalentowanych osób do przetestowania owalnych szklanych imitacji kamieni szlachetnych od Coricamo. I choć gonitwa z czasem u mnie trwa nieustannie, to udało mi się wykonać kilka prac w technice makramy, która to stała się oprawą dla tych uroczych kryształków. Wszystkie szkiełka mają wymiar 12x10 mm, dlatego do wykonania poniższych prac użyłam cienkiego sznurka nylonowego (0,7 mm) i koralików Toho 11/0. A oto efekty mojej pracy, piszcie jak Wam się podobają, co myślicie o połączeniu takich szkiełek z makramą.

Jako pierwszą prezentuje gotycką bransoletkę, z kryształkami w kolorze ametystu. Długość wraz z zapięciem: ok.21 cm, szerokość ok. 27 mm.

A tak wyglądają kolczyki w minimalistycznej oprawie ze sznurka i koralików. Myślę, że w takiej wersji kryształki w kolorze rubinu prezentują się niezwykle uroczo. Długośc wraz z biglami 5,6 cm, wielkosc oprawionego szkiełka ok…

"Oskar" na 25 rocznicę ślubu

Witam wszystkich serdecznie po dość długiej niebytności w tej wirtualnej przestrzeni. Zastanawiacie się skąd taka przerwa... Hmmm... Ja też ;) Najprostsze, najbardziej oczywiste wytłumaczenie jakie przychodzi mi do głowy, to po prostu brak czasu... Zbyt krótka doba... Ale może nie do końca tak jest...
Na dzień dobry - mały lifting bloga i "Oskar" na 25 rocznicę ślubu.
Rzeźba stworzona całkiem niedawno w technice mieszanej: paper mache i powertex z okazji jubileuszu ślubu.
Hmmm, poważna rocznica - wyjątkowa nagroda.

Dziękując za to, że nadal ze mną jesteście, pozdrawiam Was ciepło :)